Všechny kategorie

Jsi tady: Domů>O nás>Proč nás vybrat

Proč nás vybrat

Budoucí kompozity mají kompletní sadu vyzrálých tkanin z uhlíkových vláken, produktů z uhlíkových vláken a výrobních zařízení a technologie PMI, přísně v souladu se systémovými požadavky na personál, vybavení, suroviny, technologii, životní prostředí, testování a další procesy, plnou kontrolu prvků, kvalita produktu je stabilní a spolehlivá. Společnost Future využila zdroje surovin, modernizace zařízení, vylepšení procesů, systémy řízení a měřítka aplikací ke snížení provozních nákladů a rizik a ke zlepšení nákladové efektivity produktů a hodnoty pro zákazníky. Všechny tyto kompozity vyrobené společností Future byly široce používány ve špičkových zařízeních, jako jsou vrtulníky, bezpilotní vzdušná vozidla, kryty radarů a civilní oblasti, jako jsou dálniční vlaky, výroba automobilů, sportovní vybavení, lékařské vybavení a elektronické o.

       Budoucnost má nejen možnosti výzkumu a vývoje, výroby a kontroly kompozitních materiálů, ale také vysoce přesné CNC obrábění, řezání a jemné broušení. Na základě porozumění charakteristikám, metodám hodnocení a aplikačním metodám produktů z uhlíkových vláken a uhlíkových tkanin a pěnových materiálů PMI může společnost Future poskytovat předprodejní, prodejní a poprodejní služby na základě pochopení potřeb zákazníků a pomoci uživatelům. zkrátit vývojový cyklus a snížit aplikační rizika.


Žhavé kategorie

zanechat vzkaz
Chat online

Dobrý den, před online chatem prosím zanechejte své jméno a e-mail, aby nám neunikla vaše zpráva a hladce vás kontaktovali.