Všechny kategorie

Jsi tady: Domů>Novinky

Media

Interpretace procesu lisování obdélníkové trubky z uhlíkových vláken

Zobrazení:126 Autor: Linda Čas zveřejnění: 2022-07-04 Původ:

         Obdélníková trubka z uhlíkových vláken je jednou z nejběžnějších trubek z uhlíkových vláken. Má výhody extrémně vysoké pevnosti a odolnosti a stal se první volbou pro montáž mnoha výrobků. Future vyrobil obdélníky z uhlíkových vláken různých specifikací. Tento článek vysvětlí proces lisování obdélníkových trubek z uhlíkových vláken.

         Lisování obdélníkové trubky z uhlíkových vláken může lépe zajistit specifikaci velikosti a výkon produktu obdélníkové trubky.

Proces lisování obdélníkové trubky z uhlíkových vláken

Proces lisování je následující:

1).Vyrobte odpovídající formy podle požadavků na produkt. Podle požadavků na výkon obdélníkové trubky z uhlíkových vláken a teploty lisování je velikost formy přesně navržena. Forma obvykle používá metodu samčí a samičí formy a vnitřní jádrové formy, aby se zajistilo, že vnitřní velikost obdélníkové trubky z uhlíkových vláken je normální, takže se nebude deformovat během procesu lisování při vysokém tlaku a vysoké teplotě.

2). Po vyrobení formy je nutné prepreg nařezat. Navrhněte různé vrstvy podle velikosti, nařežte prepreg z uhlíkových vláken a položte vrstvy do formy. Poté, co je vrstvená forma dokončena, je zhutněna a poté odeslána do horkého lisu. Po časové chemické reakci je výroba obdélníkové trubky z uhlíkových vláken dokončena.

3). Hrubé embryo je dokončeno a poté vyjmuto z formy. Po dokončení vyjmutí z formy se provede CNC obrábění za účelem získání obdélníkové trubky z uhlíkových vláken v plné velikosti, která se sestaví podle potřeby a je také nutné vrtání, čímž je výroba obdélníkové trubky z uhlíkových vláken dokončena.

Charakteristiky procesu lisování obdélníkové trubky z uhlíkových vláken

1) Celý proces tvarování obdélníkové trubky vyžaduje pracovní sílu, takže cena obdélníkové trubky z uhlíkových vláken je mnohem dražší než jiné trubky.

2) Uspořádání obdélníkové trubice je flexibilnější, díky čemuž je výkon obdélníkové trubice z uhlíkových vláken lepší a velikost je přesnější, takže obdélníková trubka se většinou používá v některých špičkových průmyslových odvětvích a oborech.


Žhavé kategorie

zanechat vzkaz
Chat online

Dobrý den, před online chatem prosím zanechejte své jméno a e-mail, aby nám neunikla vaše zpráva a hladce vás kontaktovali.