Všechny kategorie

Jsi tady: Domů>Novinky

Media

O výrobě stožárů

Zobrazení:185 Autor: Čas zveřejnění: 2022-04-26 Původ:

       Stěžně pro windsurfing se obecně dělí do 3 tříd: FLX100, FLX70 a FLX40. Všechny stěžně jsou vyrobeny s navíjecím procesem, aby bylo zajištěno přesné řízení předpětí příze a infiltrace pryskyřice do příze (zabránění vadám navíjení způsobeným vzduchovými bublinami, které mohou být generovány výrobním procesem). Všechny stěžně mají přesně řízené křivky prohnutí a ohybu, aby vyhovovaly všem značkám plachet na trhu.

stožár

         Stěžně prémiové třídy mají vysoký obsah uhlíkových vláken pro snížení hmotnosti stěžně a výrazně zlepšují rychlost odezvy a celkový výkon.

        Všechny stěžně jsou precizně navíjeny z jedné příze automatickým navíjecím strojem přes počítačově přednastavený program. Každý typ stožáru odpovídá samostatnému programu kladení příze, který přesně navíjí uhlíkové vlákno pod různými úhly, přičemž napětí příze a další odpovídající parametry spolupůsobí tak, aby bylo dosaženo požadované křivky ohybu produktu. Pouze přesné řešení úhlového navíjení s předpětím, které poskytuje proces navíjení, může vyřešit obrovský problém s kroucením, kterému je stožár vystaven během pohybu.

Poradenství při nákupu stožáru

         Vyberte si stěžeň RDM pro měkčí, odolnější a pohodlnější pocit. Vyberte si SDM stožár pro citlivější, stabilnější a přesnější pocit. Pro soutěžní plachty doporučujeme stěžeň SDM

22

1) Horní zakřivený stěžeň Flex Top má tu výhodu, že je snadné nechat plachty plavat na horní části plachty a vítr se odlehčuje klouzáním, což je vhodné pro špičkové hráče a příznivce surfování.

2) Konstantní křivka

       Jedná se o stožár se středním obloukem jako většina stožárů na trhu. vhodnější pro potřeby většiny lidí. Vhodnější pro běžné hráče a začátečníky k použití.

33

3) Hlava nahoře

        Tento případ je spodní zakřivený stožár. Tento typ stožáru se méně hraje s hráči na chodník.

44

Vytvořte ochrannou známku stožáru

        Nálepky se skládají z dovážených epoxidových nálepek a speciálních přizpůsobených inkoustů. Když je samolepka vyrobena, je připevněna k vnitřní vrstvě pryskyřice a po vytvrzení je integrována s produktem a má silnou odolnost proti povětrnostním vlivům bez pádu.

Laserový gravírovací stroj

       Může vyrýt logo zákazníka, tovární kód modelu stožáru a další vzory požadované zákazníkem

Tovární test stožáru

       Pro několik částí stožáru, které lze poměrně snadno zlomit, jsme zkonstruovali speciální stroj pro testování. A získal odpovídající certifikát kvality

55

Žhavé kategorie

zanechat vzkaz
Chat online

Dobrý den, před online chatem prosím zanechejte své jméno a e-mail, aby nám neunikla vaše zpráva a hladce vás kontaktovali.