Všechny kategorie

Jsi tady: Domů>Kontaktujte nás>Připoj se k nám

Připoj se k nám

Práce s budoucností!

        Děkujeme, že jste se zastavili a dozvěděli se o pracovních místech v pohostinství ve společnosti Future Composites Co., Ltd.

 připojte se k nám

       V budoucnosti společně pracujeme na změně. Zveme vás, abyste objevili náš svět, naplánovali si svou budoucí kariéru, setkali se s našimi skvělými partnery a ucházeli se o práci. Považujte Budoucnost za cíl své kariéry a začněte svou cestu na strmou křivku učení, protože váš osobní růst a kariéru bereme vážně.

        S podporou týmu, který vás inspiruje k tomu, abyste dělali co nejlepší práci, budete čelit výzvám, abyste překonali sami sebe. Máme sílu a zdroje, abychom byli agilním a důležitým partnerem pro naše zákazníky nyní i do budoucna.

 

         Future poskytuje rovné pracovní příležitosti všem zaměstnancům a uchazečům bez ohledu na věk, rasu, barvu pleti, národnostní původ, sexuální orientaci, pohlaví, genderovou identitu, postižení, náboženství nebo jakýkoli jiný faktor chráněný zákonem. Přijímání, povyšování, odměňování a další rozhodnutí související se zaměstnáním jsou založena pouze na faktorech souvisejících s prací.

 

Přidejte se k nám a rozšiřte svou kariéru na některých z nejdynamičtějších světových trhů! Svůj životopis nám zašlete e-mailem na adresu:  sales08@cnfuturecomposites.com


Žhavé kategorie

zanechat vzkaz
Chat online

Dobrý den, před online chatem prosím zanechejte své jméno a e-mail, aby nám neunikla vaše zpráva a hladce vás kontaktovali.