Všechny kategorie

Jsi tady: Domů>O nás>Profil společnosti

o nás

Od svého založení v roce 2006 se společnost Future Composites Co., Ltd zabývala výrobou trubek z uhlíkových vláken, uhlíkových desek a zakázkových dílů z uhlíkových vláken. Rychle vpřed do současnosti se rozšířila na výrobu a prodej tkaniny z uhlíkových vláken a pěnového jádra PMI.

Budoucí kompozity mají kompletní sadu vyzrálých tkanin z uhlíkových vláken, produktů z uhlíkových vláken a výrobních zařízení a technologie PMI, přísně v souladu se systémovými požadavky na personál, vybavení, suroviny, technologii, životní prostředí, testování a další procesy, plnou kontrolu prvků, kvalita produktu je stabilní a spolehlivá. Společnost Future využila zdroje surovin, modernizace zařízení, vylepšení procesů, systémy řízení a měřítka aplikací ke snížení provozních nákladů a rizik a ke zlepšení nákladové efektivity produktů a hodnoty pro zákazníky. Všechny tyto kompozity vyrobené společností Future byly široce používány ve špičkových zařízeních, jako jsou vrtulníky, bezpilotní letouny, kryty radarů a civilní oblasti, jako jsou dálniční vlaky, výroba automobilů, sportovní vybavení, lékařské vybavení a elektronické audio.

Budoucnost má nejen možnosti výzkumu a vývoje, výroby a kontroly kompozitních materiálů, ale také vysoce přesné CNC obrábění, řezání a jemné broušení. Na základě pochopení vlastností, metod hodnocení a aplikačních metod produktů z uhlíkových vláken a uhlíkových tkanin a pěnových materiálů PMI může společnost Future poskytovat předprodejní, prodejní a poprodejní služby na základě pochopení potřeb zákazníků, aby pomohla uživatelům. zkrátit vývojový cyklus a snížit aplikační rizika.

Žhavé kategorie

zanechat vzkaz
Chat online

Dobrý den, před online chatem prosím zanechejte své jméno a e-mail, aby nám neunikla vaše zpráva a hladce vás kontaktovali.