Všechny kategorie

Jsi tady: Domů>Kontaktujte nás>Staňte se naším agentem

Staňte se agentem Future Compoistes Co., Ltd?

Neustále hledáme nové agenty. To poskytuje vynikající obchodní příležitost pro lidi, kteří chtějí rozšířit své podnikání v oblasti kompozitů z uhlíkových vláken, pěny PMI nebo dílů na zakázku, kteří chtějí najít spolehlivý zdroj. Našim agentům nabízíme velmi atraktivní program sdílení zisku spolu s vynikajícími marketingovými nástroji. Vítáme agenty po celém světě. 

       Našim agentům poskytujeme nejlepší cenu a nabízíme tenologickou podporu. Naši agenti si navíc ceny za naše služby sami stanovují v závislosti na místních cenách regionů, ve kterých působí, pokud se setkáme s jejich místními zákazníky, seznámíme je. 

       Abyste se mohli stát naším agentem, musíte poskytnout informace o vaší společnosti a provést průzkum trhu. Což se používá k potvrzení vážnosti našeho dlouhodobého partnerství. Kromě toho nabídneme speciální podporu, jako je rychlejší dodací lhůta, rychlá příprava vzorové objednávky a pobídky ke slevě na konci roku.  

 

Vždy Vás u nás rádi přivítáme.

být agentem DIDO

Žhavé kategorie

zanechat vzkaz
Chat online

Dobrý den, před online chatem prosím zanechejte své jméno a e-mail, aby nám neunikla vaše zpráva a hladce vás kontaktovali.